ورود کاربر
به خاطر سپردن
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟
ثبت نام
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید
سبد خرید
عکس محصول نام محصول تعداد قیمت حذف
مبلغ قابل پرداخت
0
تکمیل اطلاعات پرداخت
شیوه پرداخت
جی بی تایر همراهی مطمئن
درباره ما
زمانی که برای خرید یک حلقه لاستیک و یا روغن موتور خودرو صرف میکنید چقدر است ؟ ساعاتی که در ترافیک شهری برای رسیدن به فروشگاه خدماتی جهت تعویض لاستیک خودرو و یا تعمیرگاه صرف میکنید چه میزان است؟ آیا از اصل بودن و نوع گارانتی محصول خریداری شده اطمینان دارید؟ و دیگر سوالات که در ذهن تمامی مصرف کنندگان قطعات خودرو وجود دارد. این موارد باعث شد تا جی بی تایر بعنوان مرجع تخصصی خودرو در سال 1392 با تجربه وسابقه طولانی از سال 1370 در بازار سنتی قطعات خودرو بویژه لاستیک روغن موتور و باطری پا به عرصه فروشگاه های اینترنتی گذاشته و بتواند کانال ارتباطی خوبی، میان تولید کننده و مصرف کننده اصلی لوازم خودرو باشد. تجارت تایر طلایی ( golden business tire) ، همکاری و تعامل خوبی را در سالهای اخیر با مجموعه خودرو سازی سایپا و همینطور شرکت اسنپ در زمینه تهیه و توزیع، خدمات تعویض قطعات و دیگر موارد داشته و در حال ادامه همکاری میباشد. فروش کالا و در کنار آن ارائه خدمات بهینه برای مصرف کنندگان مجموعه جی بی تایر باعث شده تا نامی خوش و اعتمادی مضاعف را برای جی بی تایر به ارمغان بیاوریم. جی بی تایر همراهی مطمئن .
خدمات ما
تعویض تایر
شما می توانید در فروشگاه اینترنتی جی بی تایر هر تایری را که می خواهید انتخاب نمایید، براساس نوع خودرو، سایز لاستیک ( پهنای لاستیک، فاق لاستیک، اندازه رینگ) نوع تایر ( رادیال ، بایاس) و کاربردی که از تایر انتظار دارید برای لاستیک فابریک ، نیمه پهن و پهن، در این حالت بهترین می توانید بهترین تایر های مناسب خودرو خود را بر اساس برند های مختلف تایر ایرانی و خارجی ببینید و انتخاب نمایید، در کوتاه ترین زمان ممکن خودرو خدمات سیار جی بی تایر در محل حاضر شده و با با لاترین کیفیت خدمات درخواستی را انجام خواهد داد.
تعویض روغن
روغن موتور و مایعات خودرو جزء مهمترین عناصر خودرو به شمار می رود، فروشگاه اینترنتی جی بی تایر با ارائه محصولات با کیفیت در زمینه روغن موتور ، روغن گیربکس، روغن دیفرانسیل، روغن هیدرولیک، گریس ، ضد یخ، شیشه شور، روغن ترمز با امکان ارئه خدمات تعویض روغن و سرویس دوره ای انواع خودرو های داخلی و خارجی توسط کارشناسان مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن برای اهالی شهر تهران، خدماتی منحصر به فرد و نوین به شما ارائه می دهد.
تعویض باطری
باطری خودرو یکی از قطعات پر مصرف و مهم برای تامین نیروی محرکه خودرو و همینطور برق مصرفی میباشد ، تعویض به موقع باطری و استفاده صحیح از آن باعث عمر طولانی قطعات برقی خودرو شما میباشد ، شما میتوانید بهترین برند باطری خودرو و همچنین خدمات نصب در محل آن را در تمامی نقاط شهر تهران تنها با ثبت سفارش در جی بی تایر دریافت نمائید .